Poradíme Vám:     be6dd19d5713db197074145991b91e74.svg +420 461 724 460      efe48043b83ff6db45363a7c5d3e7702.svg info@stepar.sk

AIREX® Balance-beam Mini, kladina modrá

Určená najmä pre cvičenie rovnováhy a stability tela. Multifunkčné cvičebná pomôcka, ktorá je vhodná pre fitness kluby, školy, športové združenia, fyzioterapia a rehabilitácie.

Rozmer 41 cm x 24 cm x 6 cm
Cena za 1 ks s DPH: 44,64 €
Cena za 1 ks bez DPH: 37,20 €
Skladom
Expedičná doba: 1 pracovný deň
Výrobca: AIREX® AIREX®
Kód produktu: 92091
EAN: 7613005077392
Záruka: 24 mesiacov
Popis

AIREX® Balance-beam Mini, kladina modrá

Určená najmä pre cvičenie rovnováhy a stability tela. Multifunkčné cvičebná pomôcka, ktorá je vhodná pre fitness kluby, školy, športové združenia, fyzioterapia a rehabilitácie.

AIREX® Balance-beam Mini, je menšie prevedenie pôvodnej kladiny AIREX® Balance-beam, 160 x 23 x 6 cm.

Špeciálny tvar tejto kladiny bol vyvinutý pre balančné cvičenia a pre koordináciu svalových skupín. Tréningom propriocepcie dochádza k zlepšeniu a udržanie stability celého tela. Ideálna pomôcka pri cvičení a posilnenie chrbtice. Mini kladina je ľahká, praktická a ľahko prenosná. Vyrobená zo špičkového penového materiálu, ktorý je bezpečný a protišmykový. Je vhodná pre cvičenie vonku, doma, v štúdiu či vo vode. Vďaka vynikajúcim tlmiacim vlastnostiam nezaťažujete Vašu chrbticu a kĺby. Oceníte ju tiež ako podporu pri cvičení jogy alebo pilates.

Produkty AIREX® sú vyrobené z veľmi kvalitného materiálu, ktorý je využívaný pre svoje výborné destabilizačné vlastnosti. Tieto pomôcky sú používané pri cvičení balančných schopností, motoriky, stability. Nestabilné plochy majú široké pole využitia od preventívnych cvikov, rehabilitácie až po fitness. Výhodou vykonaných cvikov s Balance Beam je v tom, že sú zapojené hlbšie svaly oproti cvikom, bez tejto pomôcky. Kontrolné funkcie mozgu sú aktivované a receptory v oblasti kĺbov a väzivové tkanivá sú stimulované silnejšie.

Výhody tejto balančné mini kladiny:
Vysoká účinnosť a maximálnu bezpečnosť
protišmykový povrch
Vynikajúce tlmiace vlastnosti
Multifunkčné použitie v interiéri, vonku i vo vode
Ideálne tréning vytrvalosti, sily a rovnováhy
Antibakteriálny povrch vďaka Sanitized technológii

Špecifikácia:
Rozmery: 410 x 240 x 60 mm
Váha: 300 g
Farba: Modrá

Kategórie použitia:
Fitness a tréning
Fyzioterapie a rehabilitácie
Školy, športové združenia a asociácie Každá balančné kladina AIREX® je jedinečným kusom a zodpovedá smernici o zdravotníckych pomôckach CE 93/42 EEC. Je držiteľom certifikátu AGR. Všetky AIREX® balančné kladiny sú jedny z najlepších pre naozaj zdravé cvičenie.

odporúčame:
Nečistite balančné kladinu rozpúšťadlami alebo inými chemickými prostriedkami, aby nedošlo k rozleptanie povrchu. Skladujte balančné kladinu bez dlhodobého zaťaženia, mohlo by tak dôjsť k nenávratnému otlačeniu kladiny. Pokiaľ ju dlhodobo nepoužívate, skladujte ju na suchom a chladnom mieste. Vyhnite sa dlhodobému priamemu slnku.

Cvičebný podložky, Balance-pad podložky aj kladiny AIREX® majú vďaka použitému materiálu a špeciálnej technológii výroby veľmi dlhú životnosť a tvarovú stabilitu. Túto životnosť výrazne predĺžite, ak budete výrobky AIREX® používať bez obuvi.

Táto špeciálna technológia výroby cvičebných podložiek pečením má vplyv na rozmery produktov AIREX®, ktoré sa môžu líšiť o cca ± 5 cm. Tento rozmerový rozdiel nemá vplyv na správnu funkciu cvičebné podložky a nie je dôvodom na reklamáciu.

 
Kategórie tovarov

Filtre

Prečo nakupovať u nás?

  Doprava ZADARMO od 230 €

  Priamo od výrobca

  Maximálna expirácia

  Inštitúciám na faktúru

  Darčeky k objednávkam

Kontakty

ŠTĚPAŘ s.r.o.

Střítežská 570
Polička 572 01
Česká republika

IČO: 07371594 
DIČ: CZ07371594 


   +420 461 724 460​

   info@stepar.sk

30 rokov na trhu

Mnoho rokov skúseností z odboru.

Nákup na faktúru

Pre štátne inštitúcie a stálych zákazníkov

Doprava zdarma

Pre objednávky nad 230 €

Všetko skladom

Odesíláme obratom

Maximálná expiracia

Najdlhšia možná doba expirácie u lekárničiek

Ctíme legislatívu

Naše produkty spĺňajú potrebnú legislatívu.