Poradíme Vám:     be6dd19d5713db197074145991b91e74.svg +420 461 724 460      efe48043b83ff6db45363a7c5d3e7702.svg info@stepar.sk
Doprava zadarmo

AIREX® Balance Pad Mini, šedá, 40 x 24 x 6 cm

Vzhľadom k vyššej hustote a novej povrchovej štruktúre bublinkového typu, je podložka veľmi stabilný a robustný s optimálnym tlmením. Skvelý spoločník osobných trénerov - nový nástroj pre funkčný tréning!

Cena za 1 ks s DPH: 51,12 €
Cena za 1 ks bez DPH: 42,60 €
Doprava zadarmo
Skladom
Expedičná doba: 1 pracovný deň
Výrobca: AIREX® AIREX®
Kód produktu: 92052
Záruka: 24 mesiacov
Popis

AIREX® Balance Pad Mini, šedá, 40 x 24 x 6 cm

Vzhľadom k vyššej hustote a novej povrchovej štruktúre bublinkového typu, je podložka veľmi stabilný a robustný s optimálnym tlmením. Skvelý spoločník osobných trénerov - nový nástroj pre funkčný tréning!

AIREX® Balance - pad Mini je špeciálna penová balančné podložka, ktorá bola vyvinutá s tréningovými expertmi. Materiál je veľmi príjemný a mäkký. Dobre sa udržiava a jednoducho čistí. Štruktúra povrchu a špeciálne penová technológia zabraňuje pošmyknutiu, materiál odpudzuje vodu. Uzavretá bunková pena zabraňuje prenikaniu vody alebo nečistôt. Vďaka svojej priľnavosti dobre drží na podlahe. Materiál si udrží svoju životnosť pri každodennom používaní v interiéri aj mimo neho.

Je ideálny pre cviky na jednej nohe a ruke. Vojde sa do každej športovej tašky alebo príručnej batožiny.

Hrúbka 6 cm zaisťuje optimálne destabilizačné vlastnosti, vďaka ktorým sú svaly pri cvičení neustále stimulované a kĺby stabilizované. Výhodou vykonaných cvikov s podložkou Balance - pad Solid je zapojenie aj hlbších svalov. Kontrolné funkcie mozgu sú aktivované a receptory v oblasti kĺbov a väzivové tkanivá sú stimulované silnejšie.

Cvičebný podložky, Balance-Pad podložky aj kladiny AIREX® majú vďaka použitému materiálu a špeciálnej technológii výroby veľmi dlhú životnosť a tvarovú stabilitu. Túto životnosť výrazne predĺžite, ak budete výrobky AIREX® používať bez obuvi.

Ako ideálny doplnok ku cvičebný podložke Balance - pad Mini odporúčame tieto cvičebný podložky najmä pri cvičení, ktoré je vykonávané napr. Poležiačky, alebo z bočnej push-up polohy.


fitness:
Vďaka vysokej kvalite spracovania odpovedajúcemu nadstandartním trendom je táto balančné podložka veľmi žiadaná aj v tejto oblasti. Balance - pad Mini je veľkým pomocníkom pre všestranné precvičenie tela. Pomáha na zmiernenie alebo úplnej eliminácii bolesti pohybového aparátu, posilnenie hlbokých svalov, zlepšenie a udržanie koordinácie a rovnováhy a v neposlednom rade na zmiernenie stresového napätia.

Na čo sa nás najčastejšie pýtate:
Je Balance - pad Mini tiež vytvorený z hygienického materiálu Sanitized® ?:
Áno, všetky produkty značky AIREX® obsahujú Sanitized®. Táto látka poskytuje ochranu proti baktériám, plesniam a patogénnym organizmom. Starostlivosť o tento produkt je rovnaká ako u ostatných AIREX® výrobkov.

Prečo by mal zákazník využívať práve Balance - pad Mini ?:
Balance - pad Mini nenahrádza už spomínanej balančné podložky, ale luxusne doplňuje ich existujúce rad. Tento produkt bol vytvorený na základe vyšších potrieb zákazníkov a kondičných trénerov. Balance - pad Mini je oveľa menšia ako balance pad Elite.

Čím je Balance - pad Mini odlišný od ostatných balančných podložiek ?:
Od ostatných balančných podložiek sa Balance - pad Mini odlišuje predovšetkým svojim kompaktným rozmerom a skladnosťou. Je ideálne na cestovanie, preteky a pri súťažiach.

Špecifikácia: rozmery - cca 40 x 24 x 6 cm váha - cca 0,6 kg

Kategórie tovarov

Filtre

Prečo nakupovať u nás?

  Doprava ZADARMO od 230 €

  Priamo od výrobca

  Maximálna expirácia

  Inštitúciám na faktúru

  Darčeky k objednávkam

Kontakty

ŠTĚPAŘ s.r.o.

Střítežská 570
Polička 572 01
Česká republika

IČO: 07371594 
DIČ: CZ07371594 


   +420 461 724 460​

   info@stepar.sk

30 rokov na trhu

Mnoho rokov skúseností z odboru.

Nákup na faktúru

Pre štátne inštitúcie a stálych zákazníkov

Doprava zdarma

Pre objednávky nad 230 €

Všetko skladom

Odesíláme obratom

Maximálná expiracia

Najdlhšia možná doba expirácie u lekárničiek

Ctíme legislatívu

Naše produkty spĺňajú potrebnú legislatívu.