Poradíme Vám:     be6dd19d5713db197074145991b91e74.svg +420 461 724 460      efe48043b83ff6db45363a7c5d3e7702.svg info@stepar.sk

AIREX® podložka Calyana Yoga Professional, čierna

AIREX® podložka Calyana Yoga Professional, čierna

Špeciálne vyvinutá pre každodenné cvičenie jogy. AIREX® Yoga - výrobky podľa motta: "My space, my Peace." Čo v preklade znamená: "Môj priestor, môj mier."    viac

Farba
  • čierna
Cena za 1 ks s DPH: 98,26 €
Cena za 1 ks bez DPH: 81,89 €
Skladom
Výrobca: AIREX® AIREX®
Kód produktu: 92047
EAN: 7613005061520
Záruka: 24 mesiacov
/airex-podlozka-calyana-yoga-professional-cierna-e656.htm
Popis

AIREX® podložka Calyana Yoga Professional, čierna

Špeciálne vyvinutá pre každodenné cvičenie jogy. AIREX® Yoga - výrobky podľa motta: "My space, my Peace." Čo v preklade znamená: "Môj priestor, môj mier."

Calyana - prvotriedny joga podložka z radu AIREX® Yoga & Pilates - bola navrhnutá v spolupráci s vysoko kvalifikovanými učiteľmi jogy. Výber kvalitné podložky je veľmi dôležitý pre stabilnejšie polohu a lepšiu koncentráciu pri cvičení. Doprajte si lekcie jogy či pilates na našej bezpečné, protišmykové podložke vysokej kvality. Skvelý spoločník pre vonkajšie cvičenie.

Rozdiel medzi jogou a pilates:
Joga sa zameriava na flexibilitu a rozsiahle skupiny svalov. Poskytuje rovnováhu, spiritualitu a fyzický pohyb. Účelom jogy je prepojiť stav tela i mysle do absolútnej harmónie. Naopak pilates sa zameriava predovšetkým na silu, napätie svalov, pružnosť a kontrolu tela. Cieľom pilates je teda posilniť jadro, zlepšiť držanie tela a stabilizovať chrbticu.

Podložka AIREX® je vyrobená z neporézneho, protišmykového, antibakteriálneho materiálu, a preto nevstrebe žiadne nečistoty ani vlhkosť! Nespôsobuje popáleniny.

Rozdiel medzi AIREX® podložkou Yoga Calyana Professional a AIREX® podložkou Yoga Calyana Prime je v jej hrúbke. Yoga Calyana Professional má hrúbku 6,8 mm a Yoga Calyana Prime má hrúbku 4,5 mm.

  • Hlavné výhody tejto cvičebnej podložky:
  • Spodná strana bublinkové štruktúry zamedzuje voľnému pohybu podložky po podlahe
  • Horná strana je špeciálne navrhnutá tak, že ponúka maximálnu priľnavosť nôh a rúk
  • Ideálny pomocník vonku, doma či v štúdiu
  • Podložka je veľmi stabilná a odolná proti poveternostným vplyvom
  • Vyrobené v Nemecku

Špecifikácia:

  • Rozmery: cca 1850 x 650 cm x 6,8 mm
  • Váha: cca 2 800 g
  • Farba: Tmavo šedá

Kategórie použitia:
Jóga a pilates

Každá podložka AIREX® je jedinečným kusom a zodpovedá smernici o zdravotníckych pomôckach CE 93/42 EEC. Je držiteľom certifikátu AGR. Všetky AIREX® podložky sú jedny z najlepších pre naozaj zdravé cvičenie.

Náš tip:
Prepravujte svoju joga podložku ľahko, šikovne a s malým úsilím. Vďaka AIREX® Calyana ramennému popruhu, môžete mať svoju joga podložku stále pri sebe.

Odporúčame:
Pred prvým použitím cvičebný podložku umyte šetrným čistiacim prostriedkom alebo biologicky rozložiteľným mydlom. Utrite jemne handričkou. Nepoužívajte bežné čistiace prostriedky ani oleja v spreji, ktoré sú určené na jóga podložky, aby nedošlo k pošmyknutiu alebo k rozleptanie povrchu. Skladujte podložku zabalenú potlačenou stranou von a ak ju dlhodobo nepoužívate, skladujte ju na suchom a chladnom mieste. Vyhnite sa dlhodobému priamemu slnku.

Cvičebný podložky, Balance-pad podložky aj kladiny AIREX® majú vďaka použitému materiálu a špeciálnej technológii výroby veľmi dlhú životnosť a tvarovú stabilitu. Túto životnosť výrazne predĺžite, ak budete výrobky AIREX® používať bez obuvi.

Táto špeciálna technológia výroby cvičebných podložiek pečením má vplyv na rozmery produktov AIREX®, ktoré sa môžu líšiť o cca ± 5 cm. Tento rozmerový rozdiel nemá vplyv na správnu funkciu cvičebné podložky a nie je dôvodom na reklamáciu.

/product-action/increment-product-view-count?productId=656
Kategórie tovarov

Proč nakupovat u nás?

  Doprava ZADARMO od 230 €

  Priamo od výrobca

  Maximálna expirácia

  Inštitúciám na faktúru

  Darčeky k objednávkam

Kontakty

ŠTĚPAŘ s.r.o.

Střítežská 570

Polička 572 01

IČO: 07371594 

DIČ: CZ07371594 

   +420 461 724 460​

   info@stepar.sk


30 rokov na trhu

Mnoho rokov skúseností z odboru.

Nákup na faktúru

Pre štátne inštitúcie a stálych zákazníkov

Doprava zdarma

Pre objednávky nad 230 €

Všetko skladom

Odesíláme obratom.

Maximálná expiracia

Najdlhšia možná doba expirácie u lekárničiek

Ctíme legislatívu

Naše produkty spĺňajú potrebnú legislatívu.