Poradíme Vám:     be6dd19d5713db197074145991b91e74.svg +420 461 724 460      efe48043b83ff6db45363a7c5d3e7702.svg info@stepar.sk
Doprava zadarmo

Fasciálne nože, profesionálna súprava

Profesionálna súprava obsahuje dve špeciálne tvarované čepele na pokročilú mibilizáciu mäkkých tkanív a masážny vosk, ktorý má ideálnu protišmykovú schopnosť, ale zároveň umožňuje pevné uchopenie.

Cena za 1 ks s DPH: 250,68 €
Cena za 1 ks bez DPH: 208,90 €
Doprava zadarmo
Skladom
Expedičná doba: do 24 hodín
Výrobca: PINO PINO
Kód produktu: 32696
Záruka: 24 mesiacov
Popis

Fasciálne nože, profesionálna súprava

Profesionálna súprava obsahuje dve špeciálne tvarované čepele na pokročilú mibilizáciu mäkkých tkanív a masážny vosk, ktorý má ideálnu protišmykovú odolnosť a zároveň umožňuje pevné uchopenie.

V profesionálnej súprave nájdete:

1 x Malý fasciálny nôž je špeciálne navrhnutý na ošetrenie menších plôch a fasciálnych oblastí vďaka konkávnej strane noža. Zakrivená strana noža šetrí silu pri ošetrovaní paravertebrálnych stavcov a fixácii stavcov.
1 x Veľký fasciálny nôž sa používa na ošetrenie veľkých telesných plôch a fasciálnych oblastí vďaka konkávnej alebo rovnej strane noža. Tvar lyžice na konci fasciálneho noža umožňuje bezpečnú oporu palca pre potrebné cielené alebo bodové natiahnutie fasciálnych väzov a šliach.
1 x Fasciálny vosk, ktorý kombinuje optimálnu klzkosť s pevným uchopením a vďaka niekoľkým ošetrujúcim prírodným látkam sa ideálne stará o pokožku.Fasciálny nôž je pomocný nástroj, ktorý fyzioterapeutovi počas manuálnej terapie ušetrí námahu rúk, paží a ramien.
Fasciálne nože umožňujú intenzívne liečiť dysfunkcie spôsobené fasciálnym napätím a fasciálnymi adhéziami.

Fasciálne nože PINOFIT® zvyšujú účinok rôznych manuálnych techník pri liečbe povrchových a hlbokých fascií a retinakúl.

Všetky nože majú uhlové hrany, kde zmenou uhla fasciálneho noža možno regulovať intenzitu tlaku zväčšením alebo zmenšením kontaktnej plochy medzi nožom a tkanivom.

Predpokladom úspešnej aplikácie sú terapeutické znalosti a manuálna zručnosť.

Fasciálny nôž je jedným z nástrojov používaných pri IASTM (Instrument Assisted Soft Tissue Mobilisation), ktorý umožňuje terapeutom mimoriadne účinne liečiť funkčné poruchy spojivového tkaniva a fascií. Pôsobením mechanickej sily v degeneratívne zmenenom tkanive sa ovplyvňuje určitý spôsob remodelácie tkaniva.
Okrem fasciálnych nožov, fasciálnych baniek, masážnych baniek, fasciálneho a klasického tejpovania, kompresívnych pásov Flossband, fasciálnych valčekov alebo tektonických platní atď.

Kategórie tovarov

Filtre

Prečo nakupovať u nás?

  Doprava ZADARMO od 230 €

  Priamo od výrobca

  Maximálna expirácia

  Inštitúciám na faktúru

  Darčeky k objednávkam

Kontakty

ŠTĚPAŘ s.r.o.

Střítežská 570
Polička 572 01
Česká republika

IČO: 07371594 
DIČ: CZ07371594 


   +420 461 724 460​

   info@stepar.sk

30 rokov na trhu

Mnoho rokov skúseností z odboru.

Nákup na faktúru

Pre štátne inštitúcie a stálych zákazníkov

Doprava zdarma

Pre objednávky nad 230 €

Všetko skladom

Odesíláme obratom

Maximálná expiracia

Najdlhšia možná doba expirácie u lekárničiek

Ctíme legislatívu

Naše produkty spĺňajú potrebnú legislatívu.